Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Zeka Sorusu Bulun

Zeka Sorusu Bulun Empty Zeka Sorusu Bulun

Mesaj tarafından Admin C.tesi Mayıs 24, 2008 11:10 am

Bir adam arkadaşlarıyla kahvede okey oynuyorlarmış.Adamın tuvaleti gelmiş ve WC'ye gitmiş.İşini bitirdikten sonra bakmışki tuvalet kağıdının üstünde birşeyler yazıyor.Fakat bir sorun varki bu adam okuma yazma bilmiyor.Adam merak içerisinde arkadaşlarının yanına dönmüş,kağıdı arkadaşına göstererek:
-Ya metin bu kağıdı buldum,ne yazıyor merak ettim,diyor.
Bu kağıdı okuyan adam bu vatandaşa tekme tokat dalıyor şerefsiz diye.
Adam ağzı burnu dağılmış vaziyette evinin yolunu tutuyor.Eve geldiğinde karısı telaşlanıyor ve soruyor ne olduğu:
Ya karıcım tuvalette bu kağıdı buldum,biliyosun benim okumam yazmam yok,arkadaşa okuttum dövdüler beni.Sana zahmet şunu okurmusun merak ettim ne yazıdığını,diyor.
Karısı kağıdı okuduğunda:

Vay şerefsiz,ahlaksız,halsiyetsiz,o kadar emeğim var üstünde haramda zıkkım olsun,defol git evimden boşuyorum seni,diyor.

Bunun üstüne adam çaresizce evden gidiyor.Sonraki gün mahkeme kağıdı geliyor boşanmak için.Neyse adam duruşmaya gidiyor.Hakim soruyor:
Evladım sorununuz ne?
-Hakim bey bir kağıt buldum,ilk önce arkadaşlarım dövdü,karım okuyuncada beni evden attı.Çok merak ediyorum bu kağıtta ne yazıyor diye,diyor
Getir oğlum bakiyim ben diyor hakim.
Neyse hakim kağıdı okuyor ve:
HEMEN TUTUKLAYIN BUNU,SENİ YARGILAMADAN İDAMA MAHKUM EDİYORUM.DEFOL GİT GÖZÜMÜN ÖNÜNDEN ( ) diyor.
Bunun üzerine adam dar ağacına çıkartılıyor.Son isteği sorulduğunda:
Daha ne olduğunu bile bilmediğim ufacık bir kağıt yüzünden hayatım bitti.Nolursunuz o kağıtta ne yazdığını bana söyleyin,diyor görevliye.
-Sus şerefsiiiz diyor ve tabureye vuruyor.Adam kaput oluyor.

Adamın hiçbir suçu,günahı olmadığı için cennete gidiyor.Bir huriyle muhabbet ederken aklına cebindeki kağıt geliyor.Kağıdı çıkartıyor ve:
-Ey huri.Bu ne yazdığını bile bilmediğim bir kağıt yüzünden buradayım.Çook merak ediyorum ne yazdığını.Lütfen bana okurmusun diyor.
Bunun üzerine huri kağıdı okuyor ve:

Çabuk alın bunu buradan.Sonsuza kadar cehenneme gönderin () diyor.
Bunun üzerine adam lak diye cehenneme gidiyor,alev olduğu içinde hem adam yanıyor,hem cebindeki kağıt yanıyor.

Peki,bu lanet kağıtta ne yazıyordu ?

Aranızda bilecek arkadaşlar vardır.Ben ödül olarak repleyeceğim.
Şimdiden kolay gelsin.
Admin
Admin
Webmaster
Webmaster

https://alkann.yetkin-forum.com

- Similar topics