Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

avcı fıkraları

avcı fıkraları Empty avcı fıkraları

Mesaj tarafından emirhan Ptsi Haz. 23, 2008 3:29 pm

Bir avcı, evine gelen misafirlerine eski bir ayıpostunu göstererek der ki: "Bu ayıyı Bolu ormanlarındavurmuştum." Misafirlerden biri, bu palavraya inanmayıpsorar: "Nasıl olur? Bu kutup ayısıdır. Bolu'dabulunmaz."Avcı gülümseyerek cevap verir:"Kardeşim ayı bu. Buranın kutup olmadığını, Bolu ormanlarıolduğunu nereden bilsin?"

emirhan
Webmaster
Webmaster

avcı fıkraları Empty Geri: avcı fıkraları

Mesaj tarafından emirhan Ptsi Haz. 23, 2008 3:34 pm

Avcılar kahvede yine atıp tutuyorlarmış.Bunlardan bir tanesi:Bu hafta sonu ava gidiyordu.Daha yolda bile kendimden geçmiştim.Dağa varmadan önce ilk virajda karşıma bir ayı çıktı. Ben de çarpmamak için öylesine bir frn tuttum ki arabanın ön aynasından arka plakayı okudum.Diğeri de ben havadaki ördek sürüsüne tüfekten bir fişek patlattım 39 tane ördek yere düştü.40.sının ise hala bir ördeğin peşinde olduğunu gördüm.

emirhan
Webmaster
Webmaster

Mesaj tarafından emirhan Ptsi Haz. 23, 2008 3:42 pm

Temel birgün devekuşu avlamaya çıkar. Epey gittikten sonra birkaç devekuşuna çatar. Silahını onlara yöneltir. Bunu gören devekuşları kafalarını kuma gömerler. Bizim Temel şaşkınlıkla etrafına bakar ve "Nereye gitti lan deve kuşları" der...

emirhan
Webmaster
Webmaster

Mesaj tarafından emirhan Ptsi Haz. 23, 2008 3:46 pm

skoçyada iki avcı ava çıkarlar. Yürüme esnasında avcılardan biri yere düşer ve hareketsiz olarak yatar. Bunu gören arkadaşı hemen yanına gelir bakarki arkadaşı nefes almıyor,gözlerin deki ferin de kaybolduğunu farkeder ve hemen acil sevisi arar. Arkadaşım öldü,der neyapmam gerekir diye sorar.Telefonun ucundaki ses:-"Sakin olun ben size yardım edebilirim ama önce arkadaşının öldüğünden emin olmamız gerek"der,ve birkaç saniye sessizlikten sonra bir el silah sesi duyulur. Sonra:-"Tamam şimdi ne yapacağım"

emirhan
Webmaster
Webmaster

- Similar topics