Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

spor fıkraları

spor fıkraları Empty spor fıkraları

Mesaj tarafından emirhan C.tesi Haz. 21, 2008 12:56 pm

6-0 biten galatasaray fenerbahçe maçından sonra gs li arif tanınmamak için yaşlı bir adam kılığına girer ve bır cafe ye gider. Cafe de yanına yaşlı bır bayan yanaşır ve : -"naber Arif" der. Bunun uzerıne arif delirir nasıl tanıdı bu kadın beni diye düşünüp durur. Ertesi gün yine aynı cafede aynı kadın yanaşır arifin yanına yine -"naber arif" der.3.gün arif cok değişik bır kılıkta gider cafeye ve yine aynı kadın yanaşır ve yine -"naber arif" der. Arif dayanamayıp sorar nerden tanıyosun beni diye.Yaşlı teyze : -"olum ben bülent len" der
Very Happy

emirhan
Webmaster
Webmaster

spor fıkraları Empty Geri: spor fıkraları

Mesaj tarafından emirhan C.tesi Haz. 21, 2008 12:58 pm

hakim adama sorar bey efendi yurt dışında kaçakçılık yapıyormuşsunuz ne diyosunuz bu konuya adam şöyle bir cevap verir vallah hakim bey ben fenerbahçeliyim yurt dışında ne gibi bi ilişkim olabilirki

emirhan
Webmaster
Webmaster

Mesaj tarafından emirhan C.tesi Haz. 21, 2008 1:00 pm

Bir gün Real Madrid, Fenerbahçe'yle maç yapmak için Istanbul'a gelecekmiş. Binmişler uçağa, Real Madrid'li oyuncular çok üzgün. Zidane kaptan olarak sormuş tabi - Ne o çocuklar yüzünüzden düşen bin parça?Raul demiş ki:- Ya abi fenerle oynamayı hiç istemiyoz.Stata gelmişler. Hala millet surat yapıyor. Zidane arkadaşlarina; Siz gidin İstanbul'u gezin, ben Fenerbahçe'yle tek basima maç yaparım. demiş. Bunu duyan arkadaşlari sevinçten havalara uçmuşlar. Hemen dalmışlar İstanbul gecelerine. Maç başlamış. Devre arası Real Madrid'li futbolcular stata gelmişler ve skorboarda bakmislar Real Madrid 1:0 önde. Demişler bi Laila yapalım gelelim bari. Maçın sonunda geri gelmişler. Bi bakmışlar skor 1:1. Gitmişler soyunma odasına Zidane'yi kutlamaya, ancak Zidane almış başını iki elinin arasına ağlıyor.- Niye ağlıyorsun, sen bütün takıma karşı tek başına oynadın ve maç berabere bitti. Bu mükemmel bi şey.Zidane cevap vermiş; - Eğer maçın 60. dakikasında kırmızı kart görmeseydim, farka gidecektim. Ben ona üzülüyorum.

emirhan
Webmaster
Webmaster

Mesaj tarafından emirhan C.tesi Haz. 21, 2008 1:01 pm

Bir devrin tüm as ve klas futbolcuları cennette buluşmuş. Cennetin baş meleği de futbol meraklısıymış. Şeytanı çağırtmış: -Cennetle cehennem arasında bir maç düzenleyelim ne dersin? -Boşuna oynamayalım, biz kazanırız, demiş şeytan. -Olur mu en iyi futbolcular bizde, ne kadar da kötü futbolcu varsa sizde... Şeytan şeytanca gülümsemiş: -Ama bütün hakemler de bizde...

emirhan
Webmaster
Webmaster

Mesaj tarafından emirhan C.tesi Haz. 21, 2008 1:03 pm

Adamın biri ölüp cennetin kapısına dayandığında, cennetin baş meleği durdurur onu. -İçeri almadan önce sorularıma cevap vermelisin? Hayatın boyunca tam anlamıyla iyi bir iş yaptın mı, bakalım? Adamcağız uzun uzun düsünür, hafızasını zorlar, ama ne yazık ki yaptığı iyi bir şeyi hatırlayamaz. Melek tekrar sorar. -Peki, bari söyle, hiç cesaret gerektiren bir şey yaptın mı, hayatında? Adam hemen atılır gururla. -Yaptım, tabii! -Anlat bakalim, neymiş bu cesur iş? Adam anlatmaya baslar. -Ben futbol hakemiydim. Trabzon'da bir Trabzonspor-Fenerbahçe maçını yönetiyordum. Maçin son dakikasinda Trabzon aleyhine penalti çaldim. -Vay canına, gerçekten cesurmussun sen, hadi geç bakalim! Cennetin kapıları açılır. Bizim hakem tam geçecekken, melek merak eder: -Ne zaman olmustu bu maç? -Asagi yukarı üç dakika oluyor biteli...

emirhan
Webmaster
Webmaster

Mesaj tarafından emirhan C.tesi Haz. 21, 2008 1:04 pm

Hasta Fener'li, gerçekten de hasta olur ve ölüm döşeğine düşer. Her zaman maçlara birlikte gittiği fanatik arkadaşları ziyaretine gelirler son defa görelim diyerek... - Allah'ın takdiri... Elden birşey gelmez ama son bir istediğin varsa bari onu yerine getirelim.. - O zaman beni galatasaraya üye yapın !.. Herkes birbirine bakar : - Yav sen doğuştan Fener'li değil misin ?.. Ne yapıyorsun sen?!.. Hasta Fenerbahçelinin birden yüzü güler : - Ülen !.. Bir Fenerli öleceğine, bir galatasaraylı ölsün be !..

emirhan
Webmaster
Webmaster

Mesaj tarafından emirhan C.tesi Haz. 21, 2008 1:05 pm

Bir gün Temel Mike Tayson ile ünvan maçına çıkmış. Daha ilk yumrukta Temel nakavt olmuş. Hakem bir, iki, üç dört.. sayarken menejeri Temel'in kulağına; - Sakın dokuzdan önce kalkma. Temel hafifden gözlerini aralayarak menejerine; - Saat kaç?

emirhan
Webmaster
Webmaster

Mesaj tarafından emirhan C.tesi Haz. 21, 2008 1:06 pm

Karadeniz'de bir evde yangın çıkmıştı. Bir kadın kucağında çocukla damın tepesinde kalakalmıştı.İtfaiye geldi, ama kadın bir türlü çocuğu aşağı atmıyordu. Birlikte cayır cayır yanacaklardı. Derken kalabalığın arasından Temel fırladı : -At yenge, çocuğu aşağı at.Ben Sürmenespor'un kalecisiyim.Çocuğu tutarım. Kadın inandı ve attı. Temel nefis bir atlama ile çocuğu yakaladı. Sonra üç kere yere vurup degajını yaptı..

emirhan
Webmaster
Webmaster

- Similar topics