Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

temel fıkraları

temel fıkraları Empty temel fıkraları

Mesaj tarafından emirhan Perş. Haz. 19, 2008 1:54 pm

Temel'le Fadime gezerlerken birkaç adam bunlara saldırır.Temel'i ağaca bağlayıp, Fadime'yi başlarlar soymaya. Fadime bağırır: 'Temel bunlar galiba beni ...'Temel: 'Başım ağrıyo de başım ağrıyı dee'

emirhan
Webmaster
Webmaster

temel fıkraları Empty Geri: temel fıkraları

Mesaj tarafından emirhan Perş. Haz. 19, 2008 1:54 pm

temel bir gun vesikalık çekilcekmiş.karşısına cafer çıkmış ne bu telaş demiş, temel de 6 tane acele vesikalık çekilmem lazım demiş. cafer bundan kolay ne var demiş.vesikalık belden yukarı çekilir demiş. sen bi çukur aç ben geliom demiş cafer.cafer geldiğinde ne gorsun temel 6 tane çukur kazmış.olum nie 6 çukur kazdın demiş.temel de 6 tane çekilcem ondan demiş.olum bunun için 6 çukur kazmana gerek yoktu ben zaten 6 tane fotoğraf makinası getirdim demiş.

emirhan
Webmaster
Webmaster

Mesaj tarafından emirhan Perş. Haz. 19, 2008 1:55 pm

Temel ile cemal birlikte sinemaya gitmişler...Filmdeki bir at yarışı sahnesine kadar, hiç seslerini çıkarmamışlar...Tam yarış başladığında Temel,Cemale dönmüş.-Uşağum,gel seninle bir bahse girelim Benderim ki beş numaralı at kazanacaktır...Cemal-(peki),demiş ve iddayı kaybetmiş.Film bitip,dışarı çıktıklarında Temel bir itrafta bulunmuş:-Ula uşak,ben sana bir oyuyn oynamışim...Daha önce bu filmi gördüğümden,beş numaralı atın kazanacağını biliyordum...Cemal,pek şaşkın bir halde cevap vermiş:-Uşağum,benimde bu filmi ikinci kez görüşümdür...Ama ben ne bileyim iki defa aynı atın kazanacağını bileyim

emirhan
Webmaster
Webmaster

Mesaj tarafından emirhan Perş. Haz. 19, 2008 1:56 pm

Dursun büyük paralar kazanmak amacıyla amerikaya gider.Bir kac yıl sonra hakikattende zengin olur.bir gün memleketini arar ve Temeli ister telefonadursun:ula Temel ha puraya geleysun bak ben zengin oldim sende olirsin eğilip yerdeki paralari toplasan dahi kazanirsin demiş temel bunu duyar duymaz ilk ucakla amerikaya gitmiş hava limanına indiğinde yerde duran 100$(doları) görmüş vetemel:haydaa demiş ula ilk günden işe mi başlanurGonderen = küçük ama çok etkili

emirhan
Webmaster
Webmaster

Mesaj tarafından emirhan Perş. Haz. 19, 2008 1:57 pm

TEMEL BİRGÜN ANNESİNİN KARŞISINA GELİP BOYNUNU EĞMİŞ.VE: -ANA SANA BİRŞEY DİYECEĞUM. -EVET OĞLUM SENİ DİNLİYORUM. -BEN KEDİMİ YIKADIM. -EEEEE. -ÖLDÜ. -BEN SANA YIKAMA ÖLÜR DEMEDİM Mİ NE OLCAK ŞİMDİ?? -AMA ANNE YIKARKEN ÖLMEDİKİ SIKARKEN ÖLDÜ!!

emirhan
Webmaster
Webmaster

Mesaj tarafından emirhan Perş. Haz. 19, 2008 1:58 pm

Orada havalar nasil Dursun kardesim?- Bizim söför uyumus otobüs kendi kendine gidiyo valla Temel cigim... O dabirsey mi Dursun? Bizim katta söför bile yok. Otobüs kendikendine gidiyo

emirhan
Webmaster
Webmaster

Mesaj tarafından emirhan Perş. Haz. 19, 2008 1:59 pm

temel bi gün istanbula gelir ve otobüsle dayısına gitmek ister ama bi bakar ki herkez şöfre bir kart gösterim içeri giriyor bizimkide ben burda salakmıyım der o da cebinden çıkardığı evlilik cüzdanını gösterir şöförde ulan sen bunla ancak fadimeye binersin der Smile

emirhan
Webmaster
Webmaster

Mesaj tarafından emirhan Perş. Haz. 19, 2008 2:02 pm

temel bir gün pasteneye gitmiş ordaki adama burda 1 katlı deil 2 ktlı deil 3 ktlı deil 4ktlı deil 5 ktlı deil 6 ktlı deil 7 ktlı deil 8 ktlı deil 9 ktlı deil 10 ktlı deil 11 ktlı pasta vr mı dmş adam yok dmş temel bşka pastaneye gitmiş ordaki adama 1 katlı deil 2 ktlı deil 3 ktlı deil 4ktlı deil 5 ktlı deil 6 ktlı deil 7 ktlı deil 8 ktlı deil 9 ktlı deil 10 ktlı deil 11 ktlı pasta vr mı dmş adam yok dmş temel bu sefer bşka pastaneye gitmiş ordaki adama 1 katlı deil 2 ktlı deil 3 ktlı deil 4ktlı deil 5 ktlı deil 6 ktlı deil 7 ktlı deil 8 ktlı deil 9 ktlı deil 10 ktlı deil 11 ktlı pasta vr mı? dmş adam vr dmştemel şöle dmş:bana o pastadan bi dilim verir misiniz?

emirhan
Webmaster
Webmaster

Mesaj tarafından emirhan Perş. Haz. 19, 2008 2:03 pm

temel bir gün askerden cumhur baskanına mektup yazmıs. Göndermesiiçin cavusa vermis.CAVUS MERAK EDİP OKUMUS. mektupta temel cumhurbaskanından 20YTL harçlık istiyormus.cavus buna acıyıp cebindekı 15 YTL yi temele zarfla vermiş. Cumhurbaskanı gonderdi demiş. temel ertesi gün birmektup daha yazmnıs mektupta soyle yazmaktradır: _sayın cumhurbaskanım gonderdiginiz 15YTL için tesekkürler ama bundan sonra parayı banka hesabıma yatırın çünkü ipne cavus 5YTLsini almış

emirhan
Webmaster
Webmaster

Mesaj tarafından emirhan Perş. Haz. 19, 2008 2:04 pm

TEMEL İLE KARISI FADİME BALE KURSUNA GİDİYORLARMIŞ.TEMEL:-ULA FADİME HA PUNLARUN DAHA UZUNUNİ BULAMAMUŞLARMU BÖYLE KIZLARA EZİYET EDİYLER PARMAKLARUNUN ÜZERUNDE YÜRİYLER DEMİŞ. FADİME:-YOK TEMELUM HANİ SEN 2 DAKKA ÖNCE UYUYA KALDUN YA ONLAR SEN UYANMAYASUN DİYE BÖYLE CEZİYLER DA ANLASANA

emirhan
Webmaster
Webmaster

Mesaj tarafından emirhan Perş. Haz. 19, 2008 2:06 pm

BİR GÜN TEMEL DURSUNLA TOPLU BİR GEZİYE ÇIKMIŞ.TEMEL DURSUNU KAYIP ETMİŞ.DURSUNU GÖRÜYORMUŞ AMA SESİNİ DUYURAMIYORMUŞ. AVAZI ÇIKTIĞI KADAR BAĞIRIYORMUŞ.ADAMIN BİRİ TEMEL E ACIYIP \"BARİ DÜRBÜNÜMÜ VERİYİM DAHA RAHAT GÖRSÜN\"DEMİŞ.TEMEL DÜRBÜNÜ GÖZÜNE UZATIP DURSUN UN OLDUĞU TARAFA ÇEVİRMİŞ.DURSUNU YAKINDAN GÖRÜNCE KISIK SESLE ÇAĞIRMAYA BAŞLAMIŞ DURSUUUUUN

emirhan
Webmaster
Webmaster

Mesaj tarafından emirhan Perş. Haz. 19, 2008 2:07 pm

Temel'in oğlu küçük Temel, okula gittiğinde öğretmeni sorar:-Temel, baban nasıl iyi mi?Küçük Temel: Öğretmenum, babam dün akşam banyo küvetine girdi, uyudi kaldi oriya...Öğretmen şaşkın:-Uyudu mu? Desene sular evi bastı, ev mahvoldu...Küçük Temel sakin:-Yooo öğretmenum öyle olmadi, çünki babam ağzı açuk uyur

emirhan
Webmaster
Webmaster

Mesaj tarafından emirhan Perş. Haz. 19, 2008 2:08 pm

Bizim küçük Temel, Okuldan bir türlü mezun olamıyor. En sonunda öğretmen:-Oğlum seni imtihan edeceğim. Bilirsen seni mezun edeceğim.Temel sevinir, sözlüye kalkar... Hoca:-Söyle bakayım Temel, İngiltere'yle Fransa kaç kez savaştılar?Küçük Temel: Alti defa savaştiler öğretmenum.Hoca:-Aferin sana Temel, teik ederum, der.Küçük Temel, mezun oldum sevinciyle hocaya bakarken, hoca:-Peki say bakalım, demez mi?Küçük Temel:-Bir... İki... Üç... Dört... Beş... Alti.

emirhan
Webmaster
Webmaster

Mesaj tarafından emirhan Perş. Haz. 19, 2008 2:08 pm

Temel ile İdris bir gun stadyuma gitmişler. Atletler koşarken aralarında şu konuşma geçmiş:Temel : Ula, bu uşaklar hacan niye koşayi?"İdris :- "Biri birinci gelecek, madalya alacak." Temel :- "Haaaa!.. Peçi öbürleri niye koşayi???"

emirhan
Webmaster
Webmaster

Mesaj tarafından emirhan Perş. Haz. 19, 2008 2:09 pm

Temel asansöre binmiş başlamış beklemeye bir müddet sonra Dursun girmiş asansöre bakmış Temel bekliyor oda beklemiş. Bu arada biri daha binmiş ve neden beklediklerini sormuşTemel hemen cevap vermiş :- "uşagum görmeymisun ha burda 4 kişiliktir yazayı"

emirhan
Webmaster
Webmaster

Mesaj tarafından emirhan Perş. Haz. 19, 2008 2:10 pm

Temel uçakla Trabzona gidecekmis. Oturmus bir yere rasgele... Asil yer sahibi gelmis; Yer sahibi: Beyfendi burasi benim yerim kalkarmisiniz? Temel: Hayir Yer sahibi : Beyfendi burasi benim yerim kalkin Temel: Hayir Yer sahibi gider hostese basvurur. Hostes: Beyefendi burasi sizin yeriniz degil kalkarmisiniz lütfen Temel: Kalkmam Hostes çare bulamayinca kaptana basvurur. Kaptan, Temel'in kulagina bisey fisildar ve Temel gecer arka tarafa oturur. Herkes hayret etmis biz bu kadar ugrastik kalkmadi acaba Kaptan nasil kaldirdi bunu. Dayanamayıp sormuslar kaptana: Kaptan: -Dedim ki Burasi Trabzon'a Gitmez.

emirhan
Webmaster
Webmaster

Mesaj tarafından emirhan Perş. Haz. 19, 2008 2:11 pm

Bizim Temel, bir tv kanalinda yarismaya katilir.Kazandigi parayi eksik verirler.Temel sebebini sorar. E, oyle vergi kesiyoruz" cevabini alir.Bunun uzerine Temel, avukata basvurur. Avakut ona Televizyonu mahkemeye ver der.Aradan zaman gecer avukat yolda Temeli gorur, ona sorar.Ula televizyonu mahkemeye verdin mi ? Temel cevaplar.Verdim ama ertesi cün keri ketirdim oni... Insan yine de televizyonsuz yapamayi! sonradan geri aldımm onu

emirhan
Webmaster
Webmaster

- Similar topics